מאמרים

"למה שתלים ?"

"

שתלים דנטליים הפכו להיות הפתרון המועדף, הן על המטופלים והן על רופאי השיניים.
מה גרם לכך? מהם היתרונות ?      
 
הכי קרוב לטבע !
שתלים דנטליים נראים ומרגישים כמו שיניים אמתיות, ומתפקדים בדיוק כמוהן. חיוך, דיבור ולעיסה נעשים בצורה טבעית לחלוטין, ללא כל שינוי. כמובן שאת הביטחון שמעניקים השתלים למטופל בתפקודו היומיומי לא ניתן אפילו להשוות לשיניים תותבות: לא צריך לחשוב ולחשוש לפני שמחייכים, אוכלים, צוחקים, או מתעטשים! בסיסם של השתלים הדנטליים נעול ובנוי בתוך העצם, מה שמונע כל תזוזה אפשרית של השיניים המלאכותיות.
 
איכות חיים
התחושה הטבעית מעניקה איכות חיים. אנשים שחיו עם חוסר בשן אחת או יותר חוזרים לאיכות חיים משופרת שהם לא הכירו הרבה זמן. מעבר לביטחון ולתחושת הנוחות, גם הבריאות משתפרת, בזכות לעיסה נכונה ועיכול תקין. ובדרך אגב, כשאפשר לחייך, הכל נראה יותר טוב! גם מבחינה היגיינית, פשוט וקל לנקות שן הנתמכת על-ידי שתלים, בדיוק כמו שן טבעית (בניגוד לקושי הגדול בניקוי שן הנתמכת על –ידי גשר).

שומרים על מבנה הפנים
אבדן שיניים משפיע ישירות על המבנה הטבעי של הפנים. כאשר מבצעים השתלת שיניים, מונעים מהעצם להיספג ומהפנים להתעוות. שיקום על-ידי שתלים דנטליים מאפשר לשמור על מבנה הפנים המקורי.

שומרים על השיניים הסמוכות
אבדן שן אחת או יותר גורם להפרת האיזון הכולל של הלסת וחלל הפה. כתוצאה מכך, השיניים הסמוכות נוטות להתעקם ולזוז ממקומן עם הזמן. ידוע זה מכבר, ששיקום באמצעות שתלים משמר את האיזון ושומר על שאר השיניים.
בנוסף, שיקום באמצעות שתלים דנטליים מונע את הנזק שגשר מסורתי גורם לשיניים הסמוכות למקום השן החסרה. גשר נתמך בשיניים הבריאות, ודורש שיוף של השיניים הסמוכות למקום השיקום על מנת להתייצב. עם הזמן, גם השיניים התומכות עלולות להיפגע ולנשור. שתלים דנטליים מוחדרים אל תוך העצם, מבלי לפגוע בשיניים הסמוכות.

"