מאמרים

"חיוך מושלם"

"

כולנו יודעים מה כוחו של חיוך . הוא מעודד אותנו , מגדיל ביטחון עצמי ועוזר לנו לתקשר עם הסביבה שלנו ויוצר רושם ראשוני חיובי שלא ניתן להתעלם ממנו . הבעת החיוך נוצרת פיזיולוגית על ידי מתיחת שרירים מצדי הפה וסביב העיניים , ומבטאת שמחה , שעשוע , הנאה ועוד שלל תחושות חיוביות שכולנו אוהבים להרגיש .
ההגדרה לחיוך מושלם נשארת עמומה אבל לרוב מוגדרת כחיוך שלם ומלא , אשר חושף שיניים יפות וצחורות , ישרות ואסתטיות . כזה שמצטלם טוב , אבל גם נראה מצוין בזמן אמת . כזה שמשרה נחת , סיפוק ושמחה בקרב מי שמביט בו .

אבל מה זה בעצם חיוך מושלם ?
כיום , המילה " מושלם " מתארת מחמאה סובייקטיבית . אנחנו אומרים על משהו שהוא מושלם , כאשר הוא מתאים לנו באופן מדויק , ללא כל דופי , ואין שום צורך לשנותו . כך גם עם חיוך מושלם – עליו להתאים באופן מהונדס בקפידה למבנה הלסת וגם לפנים שלנו . זוויות השיניים , הצורה בה הן מסודרות , כמה מהן נחשף בזמן החיוך , גודלן , הצבע והצורה שלהן וגם עד כמה החניכיים חשופות בזמן החיוך – כל אלה הם אלמנטים אשר עשויים להשפיע על שלמותו של החיוך . 
אך חשוב מכל אלה – כדי שחיוך יהיה באמת מושלם , עליו להתאים לבעלים שלו . חיוך אחיד , שאינו מתחשב בצורת הפה והפנים שלנו , לא יתאים לנו לעולם , ויהיה רחוק ממושלם . לכן , במרפאת מיאר דנט  " לחיוך מושלם " מקפידים על התאמת מערכת השיניים החדשה באופן מיטבי ומדויק לכל מטופל או מטופלת , בתהליך שאמנם קצר , אך דורש מאיתנו לא מעט הכנה , תשומת לב ומקצועיות בלתי מתפשרת . 

בכבוד רב , 
ד"ר גית דראושה 

"